„Gimiau iš mylinčių tėvų. Man buvo gera gimti. Buvau pasitiktas su meile“, – norėtųsi išgirsti iš kiekvieno mažo ir didelio žmogaus lūpų. Žinoma, gyvenime būna visaip, tačiau ar galima ginčytis, kad gimti su meile – gera?

Koks yra ir bus pasaulis mums ir mūsų vaikams, priklauso ir nuo mūsų. Tuo tikintys tėvai jau daug metų Lietuvoje stengiasi keisti požiūrį į gimdymą ir gimimą: dalindamiesi patirtimis, leisdami knygas, rengdami mokymus, diskutuodami su medikais ir politikais. Gimdydami ir augindami savo vaikus – su meile.

Šis koncertas – tai  dovana jiems.  Tai akimirka muzikos tarp pačių šilčiausių ir šviesiausių žmonių, žvilgsnių, prisilietimų. Tai jausmas, kad esame drauge, vieni kitiems reikalingi.

 

Paramos paskirtis

Koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos gyd. Bangos Kulikauskaitės ir kitų autorių knygai apie gražų gimdymą ir gimimą rengti bei leisti.

 Gera Gimti 600x900

Laikas ir vieta: lapkričio 22 d. 18.30 val. Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
Bilieto kaina:
50, 30, 20 Lt.
Bilietus platina www.tiketa.lt.
Koncerto dieną bilietus nuo 18 val. bus galima įsigyti Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Renginio idėją palaikyti galėsite koncerto metu įsigydami knygą „Gimdymas ir gimimas“ arba paremdami mus asmeniškai: a. s. LT397044060007840294, SEB Vilniaus bankas, VšĮ Tėvystės centras, į. k. 302538698. Paskirties laukelyje įrašykite „Parama knygos apie gimdymą bei gimimą rengimui“.

Susisiekite su mumis susisiekite@gimimas.lt